خرید تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ 

قیمت : 12000 تومان

برند : متفرقه

خرید پستی تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ 

قیمت تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲

این تقویم در قطع پاسپورتی (با سایز ۸ × ۱۶) در ۶۴ صفحه، با جلد گلاسه براق و روکش سلفون و صحافی ته چسب با خط تای جلد تولید و گوشه های آن لب گرد شده است. برای کاغذ از بهترین جنس کاغذ کِرِم اندونزی و برای رنگ داخله از مرکب قهوه ای شکلاتی استفاده شده که ترکیب کِرِم-شکلاتی چشم نوازی حاصل نموده است. نواخت روزها به صورت (هر هفته در یک صفحه) طراحی شده و برای هر هفته سال نیز نماد یک گل با ساختار فانتزی جانمایی شده است. در صفحات انتهایی یادداشت هم جانمایی شده است. در مجموع برای سال 1399، ۵۲ هفته با ۵۲ طرح مختلف گلهای نمادین خواهیم داشت. این تقویم به دلیل سایز کوچک و وزن سبکش گزینه ای زیبا و مناسب جهت قرارگیری در جیب یا کیف پول ما خواهد بود.این تقویم زیبا بهترین گزینه برای هدیه سال نو خواهد بود.

این تقویم در قطع پاسپورتی (با سایز ۸ × ۱۶) در ۶۴ صفحه، با جلد گلاسه براق و روکش سلفون و صحافی ته چسب با خط تای جلد تولید و گوشه های آن لب گرد شده است. برای کاغذ از بهترین جنس کاغذ کِرِم اندونزی و برای رنگ داخله از مرکب قهوه ای شکلاتی استفاده شده که ترکیب کِرِم-شکلاتی چشم نوازی حاصل نموده است. نواخت روزها به صورت (هر هفته در یک صفحه) طراحی شده و برای هر هفته سال نیز نماد یک گل با ساختار فانتزی جانمایی شده است. در صفحات انتهایی یادداشت هم جانمایی شده است. در مجموع برای سال 1399، ۵۲ هفته با ۵۲ طرح مختلف گلهای نمادین خواهیم داشت. این تقویم به دلیل سایز کوچک و وزن سبکش گزینه ای زیبا و مناسب جهت قرارگیری در جیب یا کیف پول ما خواهد بود.این تقویم زیبا بهترین گزینه برای هدیه سال نو خواهد بود.

تصاویر بیشتر

خرید تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ ارزان , تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ با قیمت ارزان , خرید متفرقه ارزان , متفرقه با قیمت ارزان , خرید پستی تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ ,خرید اینترنتی تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲, خرید تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ با قیمت 12000 ,خرید تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ فقط 12000 ,خرید متفرقه تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲ ,خرید متفرقه با قیمت 12000,kharid تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲, gheymat تقویم جیبی سال 1399 چاپ شفق طرح اسب آرزوهای من کد ۲۴۲  

هر چی که بخوای تقویم ,سال ,طرح ,اسب ,کد ,آرزوهای ,شفق طرح ,اسب آرزوهای ,آرزوهای من ,من کد ,چاپ شفق ,مشاهده جزئیات محصول ,گلهای نمادین خواهیم ,زیبا بهترین گزینه ,مختلف گلهای نمادینمنبع

مجموعه 300 عددی پیچ رولپلاک و میخ مدل YP300

دستکش ایمنی دستکش گیلان مدل L 01بسته 2 جفتی

پرچ دستی جتکمدل HR 101

شابلون میل میل تولز مدل pl20

روغن دان وینکس ظرفیت 300 سی سی

برچسب ایمنی مستر راد طرح جهت پیشگیری از ویروس کرونا از ماسک و دستکش استفاده نمائید کد HSE02 بسته دو عددی

سیم لخت‌ کن واستر مدل VPE001

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

دانلود فایل های کمیاب آموزش زبان PTE هر چی که بخوای فیزیک 1 best-sites انجام نماشویی ارزان اجرای آردواز با بهترین متریال لوازم یدکی بیل مکانیکی فروش آنلاین دوچرخه ثابت نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.